KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16495019

nr 1649 5019

Oidentifierad konstnär. Kustmotiv, omkring 1900. Ej signerad. Olja på pannå, 33x43 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

4.600 kr

måndag 14 oktober 2024
kl 20:46:02